GELİYORUZ !!!
AFYONTÜRK TV DE YEPYENİ PROJEYLE YAKINDA EKRANLARDAYIZ ...
reklam
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST

grand pasha bet

Zeybek mahalle mahalle dolaşıyor..

Zeybek mahalle mahalle dolaşıyor..

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, seçim çalışmaları kapsamında Akçin, Osman Gazi ve Karşıyaka mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

 

 

Mahalle, ev ve sivil toplum örgütlerini tek tek ziyaret eden AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, son olarak Karşıya Mahallesinde bulunan bilgi evinde vatandaşlara seslendi. Mahallelerde olan bilgi evlerini daha aktif hale getireceğini sözünü veren Zeybek, Devlet Hastanesi’ne uzak olan mahallelere semt poliklinikleri yapacağını ifade etti.

Yerel seçim hazırlıklarını aralıksız sürdüren AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, gece geç saatlerine kadar süren mahalle ziyaretlerinde vatandaşların istek ve taleplerini dinleyerek, projeleri hakkında bilgiler verdi.

 

 

“Hükümetimizin desteğini arkamıza almalıyız”

Burada ilk konuşmayı AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser yaptı. Vatandaşlara 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerin önemini anlatan Eser, Afyonkarahisar’ın ekonomik ve sosyal açıdan kalkınmanın AK Parti ile mümkün olabileceği belirtti. Eser, “AK Parti, 2012 yılında iktidara geldiğinden bu yana 4’üncü yerel seçimimiz olacak. 3 yerel seçimde de Afyonkarahisar’da AK Parti kazandı. İlk dönem Abdullah Kaptan, 2’inci ve 3’üncü dönemlerde Belediye Başkanımız Burhanettin Çoban ile devam ettik. İktidar partisi olmamızdan dolayı şehrimizi birçok yatırımlar oldu. Hem hükümetimizin yaptığı yatırımlar, hem de belediyemizin yapmış olduğu yatırımlar var. Hükümet ve Belediye’nin ortak çalışması sonucunda 15 yılda ilimizin çehresinin değiştiğini görüyoruz. Özellikle son 2 yılda Sayın Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Belediye Başkanımız Burhanettin Çoban ve milletvekillerimiz ilimize güzel projeler kazandırdı. Bir örnek vermek gerekirse eski SSK Hastanesinin arazi değişikliği uzun bir uğraştan sonra Afyonkarahisar Belediyesi’ne aktarılması Bakanımızın sayesinde olundu. Bunun sonucunda da modern bir spor salonu yapılmış oldu. Bir diğer örnekte, Karayolları kavşağındaki arazi sorunudur. İktidar partinin belediyesi olmazsa, Karayolları arazisi alınamaz ve oraya şu anki o güzel parka dönüşemezdi. Hükümetin gücü ve Belediye’nin katkılarıyla şehrimize güzel hizmetler yapılmış oldu. Geçen 4 yıl içinde belediyemiz güzel işler yaptı. Her mahalleye kapalı pazar yeri yapıldı. Bunu hiç kimse inkâr edemez. Yapılmayan kapalı pazar yerlerinin yerleri de tespit edildi. 31 Mart’tan sonra Belediye Başkan adayımız Mehmet Zeybek bunları devam ettirecek” ifadelerini kullandı.

 

 

“Yalanla dolanla seçim kazanılamaz”

Afyonkarahisar’da gönül belediyeciliği, ortak aklı ve yerinden yönetim anlayışını ilke edinmeyi hedefleyen AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek; Hizmet yolunda güçlerini vatandaşlardan alacaklarını söyledi. Zeybek konuşmasına şöyle devam etti; “Belediye başkanlığı açıklandığı günden itibaren seçim yarışın içine girmiş olduk. Bizde şehrimiz için hizmete talip olma yarışının içine girmiş olduk. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından görev tevdi edildiği günden itibaren tüm arkadaşlarımız, teşkilatlarımız bir bütün olarak kenetlendik. Tüm dikkatlerimizi, vakitlerimizi ve enerjilerimizi 31 Mart yerel seçimlerinin gecesine kadar kullanacağız. Bizim meselemiz sen-ben kavgası değil, Afyonkarahisar’ımıza, ülkemize ve milletimize hizmet davasıdır. Benim için önemli olan 31 Mart’ta kadar bu imtihan dönemini başarıyla atlatmaktır. Afyonkarahisarlı seçmelerimiz kadirşinastır, vefakârdır. Hizmet edeni de, etmeyeni de, engelleyeni de çok iyi bilir. 2009 yılında AK Parti’mizin yerel seçimlerinde ‘Marka Şehirler’ sloganıyla seçimlere girdi. Merkez hükümetle uyumlu çalışılması sonucunda 4 yılda şehrimize güzel yatırımlar yapıldı. 2019 yerel seçiminde sloganı ‘Gönül Belediyeciliği’ oldu. Belediye başkanı olduğum takdirde makamda değil de, mahallede, sokakta ve pazarda vatandaşlarımızı gönlüne girebilmek için şehrime hizmet vereceğim. Makam ve mevkiler gelip geçici. Önemli olan yaptıklarımızla ve hizmetlerimizle iyi hatırlanmaktır. Mesela Karşıyaka Mahallesi’nde bir problem var. Hemen gelip, yerinde tespit edeceğim. Belediyemizde sorunu en kısa sürede çözecek. Bizim insanımız kime oy vereceğini çok iyi biliyor. Yalanla dolanla seçim kazanılamaz. Bazı söylentiler var. Her yere AFJET götürülecek deniliyor. Maalesef AFJET’le her yeri ısıtmak mümkün değil. Öyle zengin bir sıcak su kaynağımız yok. Projelerimizi tek tek açıklıyoruz. Vatandaşlarımızda projelerden memnun olduklarını belirtiyor. Seçim gününe kadar çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız” diye konuştu.

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, her yaş grubundan çok sayıda kişiyi dinleyip, fotoğraf çekildi. Kendisine iletilen talep ve beklentileri not alan Zeybek, seçilmesi halinde vatandaşlarının sorunlarını tek tek ilgileneceğinin sözünü verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM