GELİYORUZ !!!
AFYONTÜRK TV DE YEPYENİ PROJEYLE YAKINDA EKRANLARDAYIZ ...
reklam
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
YALÇIN, MESLEK LİSESİ MÜDÜRLERİ İLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

YALÇIN, MESLEK LİSESİ MÜDÜRLERİ İLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

İl  Milli  Eğitim Müdürü   Metin  YALÇIN İlimizdeki Meslek Lisesi Yöneticileriyle iftar öncesi buluşarak istişare  toplantısı  yaptı.
İl  merkezindeki  Mesleki  ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlerimiz, Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Mevlüt ÇINAR, Fatih AKÇİL,  Şube  Müdürlerimiz Hikmet TUNCER, Mustafa KOÇAK, A.Fevzi ÖZDEMİR ve M.Hüseyin BEBER’in katılımıyla İl Milli  Eğitim  Müdürümüz  Metin  YALÇIN’ın  başkanlığında  yapılan istişare  toplantısında  Mesleki  ve  Teknik  Anadolu  Liselerinin  sorunları ve çözüm  yolları,  ortaklaşa  yapılabilecek  çalışmalar, meslekî eğitimin  iyileştirilmesi, yaygınlaştırılması ve devam -devamsızlık konuları ele  alındı.
Toplantının  açılışında   konuşan  Sayın  YALÇIN,  “Mesleki  ve  Teknik  Anadolu  Liselerinin  ülkenin  eğitim  öğretimi konusunda  büyük  bir  sorumluluk  taşıdığını, bu  anlamda  okul yönetiminden, öğretmen, öğrenci  ve  velilere  kadar herkesin  bu  sorumluluklar  doğrultusunda  elinden  gelen gayreti  göstermesi  gerektiğini  belirtti. ”  Karşılaşılabilecek her türlü sıkıntıda sizlere destek olmaya gayret ettiğimizi bilmenizi istiyorum” dedi. Okullarımızda karşılaştığımız sorunlar ve çözüm önerileri konusunda iyi örneklerin bu toplantılarda paylaşılmasını isteyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN,  meslek liselerinin ortak çalışmalar yapmasının önemini vurguladı.
Toplantıda hazır bulunan Okul Müdürleri sırasıyla okullarının akademik,  kültürel ve mesleki faaliyetleri hakkında bilgilendirmeler yaptılar ve gündemle ilgili görüşlerini belirttiler.
Okul Müdürlerinin sunumlarının dinlenmesinin ardından İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Okul Müdürlerimize okullarındaki çalışmalardan dolayı teşekkür etti.
Birlikte iftar açılmasıyla toplantı sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM