VALİ TUTULMAZ’A GÖÇMENLER GÜNÜ ZİYARETİ

18 Aralık Uluslararası Göçmenler Günü programı kapsamında İl Göç İdaresi Müdürlüğünce yapılan çalışma ve faaliyetler hakkında bilgiler vermek üzere Vali Mustafa Tutulmaz’a bir ziyaret gerçekleştirildi.

İl Göç İdaresi Müdürü Hakan Ergün, beraberinde yabancı uyruklu misafirlerin hazır bulunduğu ziyaret sırasında İl Göç İdaresi Müdürlüğü çalışmaları ve faaliyetleri ile 18 Aralık Uluslararası Göçmenler Günü hakkında Vali Tutulmaz’a bilgiler verdi.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve yabancı uyruklu misafirlerimizi makamında ağırlamanın kendisini mutlu ettiğini belirten Vali Tutulmaz; “Afyonkarahisar’da Uluslararası Korumada olan ve göçmen kabul edebileceğimiz misafirlerimizin sorunlarıyla ilgilenmek hepimizin en önemli görevlerimizdendir. Devlet olarak İlimizde yaşamlarını sürdüren yabancı uyruklu kardeşlerimizin eğitimden barınmalarına, sağlıktan diğer sosyal yaşamları ile ilgili hususlarda her zaman yardımcı olmalıyız. Tüm kurumlar bu konudaki görevlerini layıkıyla yerine getirerek, misafirlerimizin yaşamlarını kolaylaştıracak daha iyi ortamları sağlamalıyız. Göçmenler Günü vesilesiyle yapılan ziyaretleri nedeniyle tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum ve 18 Aralık Uluslararası Göçmenler Günü’nü kutluyorum.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

escort ankara