GELİYORUZ !!!
AFYONTÜRK TV DE YEPYENİ PROJEYLE YAKINDA EKRANLARDAYIZ ...

reklam
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST

grand pasha bet

Ümit Güner Haydarlı İçin Çok Büyük Bir Şans

Ümit Güner Haydarlı İçin Çok Büyük Bir Şans

Ak Parti haydarlı Belediye Başkan Aday Adayı Ümit Güner, ekibiyle birlikte AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya’yı Türkiye Büyük millet Meclisinde (TBMM) ziyaret etti.

 

 

Haydarlı Belediyesi için aday adaylığını açıklayan ve çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam eden Ümit Güner, Milletvekili Ali Özkaya’nın başta Dinar olmak üzere Afyonkarahisar’ın tamamında çok büyük emeği olduğunu ve bir çok başarılı projenin gerçekleştiğini söyledi.

 

 

Türk Silahlı Kuvvetlerinde Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş olarak yıllarca hizmet ettikten sonra emekliye ayrılan, devletteki bu kutsal ve onurlu görevi layıkıyla yerine getirerek kazandığı tecrübeyi Haydarlı Kasabasına yansıtmak isteyen Ümit Güner’i haydarlılı hemşerileri de bağrına bastı.

 

 

Ümit Güner’e destek vermek amacıyla yanından hiç bir zaman ayrılmayan kasaba halkı Ankara’da da kendisini yalnız bırakmadı.
Haydarlı Kasabasında ikamet eden vatandaşlar, Ümit Güner’in ülkemizin çeşitli bölgelerinde yıllarca görev yaptığını, devlete ve millete orduda çok büyük hizmetler yaptığını, şimdi ise yılların verdiği tecrübeyle haydarlı Beldesini daha da çok kalkındırmak istediğini belirttiler.

 

 

Milletvekili Özkaya’nın Etkilerini Çok İyi Gördük

AK Parti Haydarlı belediye Başkan Aday Adayı Ümit Güner, kasabaya ve çöl ovasına hükümet eliyle bir çok yatırımın yapıldığını, özellikle Haydarlı’da sağlık, eğitim, yaşam, ekonomik ve karayolları anlamında bir çok yatırımların yapıldığını söyledi.
Milletvekili Ali Özkaya’nın Haydarlı için gerekli bütün işleri Ankara’dan takip ederek uğraşlar verdiğini de kaydeden Güner, “Birlik ve beraberlik içerisinde Haydarlı’mıza hizmet etmek istiyoruz. Sayın vekilimiz Ali Özkaya’ya beyi makamında ziyaret ettik. İnşallah nasip olur da önce adaylık daha sonra Hatdarlı Belediye Başkanı olursam ilerleyen zamanlarda vekilimizin kapısını daha da çok aşındıracağız” dedi.

Kaynak Dinar Gündem

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM

escort ankara