GELİYORUZ !!!
AFYONTÜRK TV DE YEPYENİ PROJEYLE YAKINDA EKRANLARDAYIZ ...

reklam
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Uçmak,“Öğretmenlerimiz Cehaletle Savaşın En Keskin Kılıcıdır”

Uçmak,“Öğretmenlerimiz Cehaletle Savaşın En Keskin Kılıcıdır”

Afyonkarahisar İnternet Gazetecileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı, Uluslararası Tüm Engelliler Kimsesiz Yaşlılar Federasyonu (UTEF) Sandıklı İlçe Başkanı Ahmet Uçmak, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile mesaj yayınladı.

 

 

Başkan Ahmet Uçmak, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle yayımladığı mesajında bilginin taşıyıcısı olan öğretmenlerimizi her zaman destekleyeceklerini ifade etti.

 

 

Uçmak; Hayatı boyunca öğretmenlerimizi hiçbir zaman memur olarak görmediğini ifade ederek, öğretmenleri ayrı bir sınıf olarak nitelendirdiğini, öğretmenlerin bilginin taşıyıcısı sanatkâr bir grup olduğunu ve dolayısıyla idarecilerin her zaman öğretmenlerin hizmetinde olması gerektiğini ifade etti.

 

 

Ahmet Uçmak, Öğretmenler günü dolayısı ile yayımladığı mesajında “Öğretmen; çocuklarımız için, anne kadar sıcak ve şefkatli, baba kadar güvenilir ve koruyandır. Dünya için, karanlıkların sönmeyen ışığı, cehaletle savaşın en keskin kılıcıdır.
Ülkemizi geleceğe hazırlayan; çocuklarımızın bedensel, ruhsal ve zihinsel gelişiminde yönlendirici rol üstlenen öğretmenlerimiz, toplumsal geleceğimizin en büyük güvencesidir. Her zaman büyük bir özveri ile görev yapan öğretmenlerimiz, gelecek nesillerimizin mimarlarıdır.

 

 

Bu duygu ve düşüncelerle başta Afyonkarahisar öğretmenlerimiz olmak üzere tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM

escort ankara