TAYTAK, “1 NİSAN SABAHI YEREL DE İKTİDAR OLACAĞIZ”

31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesi il genelinde bulunan ilçe ve beldelerin tamamını ziyaret ederek belediye başkan adaylarına ve partisine destek isteyen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Sülümenli beldesini de ziyaret etti. 1 Nisan sabahı Afyonkarahisar’da yerelde iktidar olacaklarını söyleyen Taytak, Cumhur İttifakının önemine de değindi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, 31 Mart yerel seçimler öncesi il genelinde bulunan tüm ilçe ve beldeleri ziyaret etti. İlçe ve belde ziyaretlerinde belediye başkan adaylarına ve partisine destek isteyen Taytak, sülümenli beldesini de ziyaret ederek MHP Sülümenli Belediye Başkan Adayı Basri Üzümözü’ne destek istedi. Taytak’a İl Başkanı Mehmet Kocacan, Merkez İlçe Başkanı Fahri Fevzi Kartal, Ülkü Ocakları Başkanı Abdurrahman Timur Bayram ve partililer eşlik etti. Belde girişinde partililer tarafından karşılanan Taytak’a belde halkı yoğun ilgi gösterdi. MHP seçim bürosu önünde belde halkına seslenen MHP Sülümenli Belediye Başkan Adayı Basri Üzümözü, beldeye yapacakları projeler hakkında bilgiler verdi. Sülümenli’nin çehresini değiştireceklerini söyleyen Üzümözü, “Sülümenli beldemiz şuanda hak ettiği yerde değildir. Üreteceğiz projelerle beldemizin çehresini değiştireceğiz. İşsizliğin önüne geçerek gençlerimize iş sahaları açacağız. MHP’nin üretken belediyecilik anlayışı ile yapacağımız hizmetlerle Sülümenli beldesinde bir vizyon değişikliği yapacağız. İnşallah 31 Mart akşamı Sülümenli’de 3 hilali dalgalandıracağız” dedi.

 

TAYTAK CUMHUR İTTİFAKININ ÖNEMİNE DEĞİNDİ

Sülümenli kasabasında belde halkına seslenen MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Cumhur İttifakının önemine değindi. Taytak, “Bugün özellikle Cumhur İttifakı söz konusudur. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendi ile Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Bey başlattığı bu gönül kardeşliği ile pazara kadar değil, mezara kadar devam etmesi gereken bir ittifaktır. Sonuna kadarda bu ittifakın yanında olacağız. Yerel seçimler başladığında 51 ilde yerel ittifak yapmadık. Kendi adaylarımızla seçime giriyoruz. Afyonkarahisar’da MHP’nin 4 ilçe, 9 belde de belediyesi var. Ben 24 Haziran’da milletvekili olduğum günden bugüne kadar Ankara’dan 4 ilçemiz ve 9 beldemize her türlü makine ve aracı aldım. Buraya hizmet gelmesi için mutlaka iktidar da olmak gerekmiyor. Sülümenli beldelerimize de inşallah 31 Marttan sonra bana düşen ne gerekiyorsa elimden geleni fazlasıyla yapacağım. Başkan adaylarımızın ürettiği projelerinin tamamının arkasındayım. Buradan sizlere söz veriyorum. 31 Martta kadar başkan adayımızı size emanet ediyorum. 31 Marttan sonra ise sizi başkan adayıma emanet ediyorum. İnşallah Sülümenli’de zafer MHP’nin olacaktır” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

escort ankara