RADYO LOJİK SIRA GECELERİNDE HIDIRLIK SALLANDI..!!

Afyonkarahisar 97.3 Radyo Lojik tarafından düzenlenen Urfa Sıra Gecesi Etkinliği ile güzel bir gece   yaşandı.

 

Radyo Lojik tarafından Hıdırlık Seyir Restorant’da Afyonkarahisar’lılara birlik ve beraberlik adına  güzel bir gece yaşatmak adına Urfa Sıra Gecesi Etkinliği düzenlendi. Düzenlenen etkinliğe katılımın çok yüksek olması nedeni ile boş masa kalmadı ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Geceye davet edilen Urfa Sıra Gecesi Ekibi, yöresel türküler ve çiğköfte eşliğinde güzel bir geceye damga vurdu. Radyo Lojik ve çalışma arkadaşlarının organizasyonun da yürütülen gecede Sıra Gecesinin vazgeçilmez Çiğköftesi de yoğrularak, davetlilere ikram edildi.

 

Türkülere eşlik eden misafirler, mükemmel bir gece yaşayarak, bu geceyi düzenlemeye katkı sağlayan Seyir Restorant ve Radyo Lojik Sahibi Kadir Kayışcı’ya teşekkür ettiler.

 

Urfa Sıra Gecesi Ekibine ve gelen tüm konuklara teşekkürlerini ileten Radyo Lojik İmtiyaz Sahibi Kadir Kayışcı : “Urfa Sıra Gecesi Ekibi, bizi kırmayıp Afyonkarahisar’ımıza geldiği için teşekkür ediyorum. Ağzınıza ve yüreğinize sağlık, vatandaşlarımızla buluşturmak, kaynaşmak adına  böyle güzel bir gecede bir arada olmak bizleri çok mutlu etti. Yeni eğlencelerle  programlarımıza ve etkinliklerimize devam edeceğiz; dedi..

Sosyal Medyada Paylaşın:

escort ankara