GELİYORUZ !!!
AFYONTÜRK TV DE YEPYENİ PROJEYLE YAKINDA EKRANLARDAYIZ ...

reklam
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST

grand pasha bet

MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULUNA İLK HEDİYE BELEDİYE BAŞKANI BURHANETTİN ÇOBAN’DAN

MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULUNA İLK HEDİYE BELEDİYE BAŞKANI BURHANETTİN ÇOBAN’DAN

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın talimatıyla ‘eğitime destek’ amacıyla başlatılan “Her Okula, Bir Bilgisayar, Bir Televizyon” kampanyası çerçevesinde, eğitim öğretime bu yıl başlayan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’na bilgisayar ve yine televizyonu teslim edildi.

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ile birlikte sosyal belediyecilik alanında adeta çığır açan Afyonkarahisar Belediyesi, geleceğimizin teminatı öğrencilerimize, tarihinin en önemli eğitim desteğini vermeye devam ediyor.

“Her Okula, Bir Bilgisayar, Bir Televizyon” kampanyası kapsamında geçen yıl 2017-2018 eğitim öğretim yılının ikinci döneminde, Başkan Çoban tarafından toplam 119 ilk ve ortaöğretim okuluna bilgisayar ve televizyon hediye edilmişti.

Başkan Burhanettin Çoban, yine aynı kampanya kapsamında, Taşpınar Mahallesinde eğitim öğretime bu yıl başlayan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ‘nu ziyaret ederek bilgisayar ve televizyonlarını teslim etti. Öğrenciler ve okul idaresi tarafından coşkuyla karşılanan Başkan Burhanettin Çoban Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’nun ilimize ve öğrenim gören öğrencilere hayırlı olmasını diledi.  Okul Müdürü Nihat Selek ise Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a geride kalan 10 yılda gerek eğitim camiasına, gerekse Afyonkarahisarımıza yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek şükranlarını sundu. Ziyarette Başkan Çoban; öğrencilere eğitimleriyle ilgili bazı tavsiyelerde de bulunarak, iyi bir öğrenci olmaları için düzenli ve özenli çalışmaları gerektiğini söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM

escort ankara