GELİYORUZ !!!
AFYONTÜRK TV DE YEPYENİ PROJEYLE YAKINDA EKRANLARDAYIZ ...
reklam
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST

grand pasha bet

KAYMAKAM KAPANKAYA KÖY OKULLARINI ZİYARET ETTİ

KAYMAKAM KAPANKAYA KÖY OKULLARINI ZİYARET ETTİ

Afyonkarahisar Dinar İlçesinde, Kaymakam Selami Kapankaya, Çiçektepe Köyündeki vahşi depolama çöplük alanında incelemelerde bulundu.

 

Kaymakam Selami Kapankaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş ve Şube Müdürleri ile birlikte Köy Okullarını ziyaret etti.

 

Kaymakam Kapankaya, Köy Okullarını ziyaret ederek öğretmen ve öğrenciler ile buluştu. Okul Müdürlerinden okulların ısınması, su, çatı ve elektrik gibi başlıca ihtiyaçlarını sorarken yapımı devam eden okul binası inşaatı  hakkında inşaat yetkililerinden  bilgi aldı.

 

Kaymakam Kapankaya, Öğretmenler ve öğrencilere iyi dersler dileklerinde bulanarak öğrencilere önerilerde bulundu. Öğrencilerden derslerine çalışmalarını çok kitap okumalarını, sosyal medyayı, telefonu, bilgisayarı bilinçli ve faydalı alanlarda kullanmalarını, kendilerine hedef koyarak azimli olmalarını öğütledi.  Daha sonra Kaymakam Selami Kapankaya, Çiçektepe Köyünde vahşi depolama çöplük alanına giderek alanda çalışan İl Özel İdaresinden getirilen Dozer’in ıslah çalışmasını yakından incelediğini belirtti.  Kaymakam Kapankaya, Çiçektepe Köyü Muhtarı Adem Aytuğ’dan köyün sorunları ve ihtiyaçları hakkında bilgi aldı.

 

Dinar Kaymakamı Selami Kapankaya , “Çiçektepe köyünde bulunan vahşi depolama çöplük alanında ıslahını yakından takip ediyoruz. Çiçektepe köyümüzde çirkin görüntü, kötü koku oluşmaması ve çevreye verdiği zararı en aza indirebilmek için çalışan ekiplerin çalışmalarını yerinde inceledik.” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM