GELİYORUZ !!!
AFYONTÜRK TV DE YEPYENİ PROJEYLE YAKINDA EKRANLARDAYIZ ...

reklam
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST

grand pasha bet

Kamuoyuna Duyuru

Kamuoyuna Duyuru

TBMM’deki bütçe görüşmeleri sırasında bazı milletvekillerimiz tarafından İlimiz Dinar ilçesinde 28.11.2018 tarihinde meydana gelen ve çadırda meydana gelen bir vatandaşımızın hayatını kaybettiği yangın olayı ile ilgili olarak devlet kurumlarını, şahsımı ve bazı kamu görevlilerini suçlayan konuşmalar yapılmıştır.
Söz konusu olayda hayatını kaybeden vatandaşımız ve ailesi 2015 yılından itibaren Dinar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Dinar Sosyal Hizmetler Merkezi tarafından takip altına alınarak Engelli Evde Bakım hizmeti dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme yapılmış, ayni ve nakdi yardımda bulunulmuştur. Ayrıca yangında hayatını kaybeden Hatice Kaçar’a çadırda kalmaması ve Huzurevine yerleştirilmesi için yapılan tüm teklif ve telkinler şahıs tarafından kabul edilmemiştir. Bu konuda yapılan tüm işlem ve bilgilendirmeler ilgili kurumlarımızca tutanakla kayıt altına alınmıştır.
Şahsın ihtiyaçlarının giderilmesi, ikamet ettiği Dinar İlçemizde yerine getirildiğinden söz konusu olay meydana gelinceye kadar ilgili şahsın çadırda kalması dahil diğer işlemler hakkında tarafıma özel bir bilgi aktarılmamıştır.  Ancak, Afyonkarahisar ilinde göreve başlamamdan itibaren il merkezi ile Dinar dahil tüm ilçelerimizdeki ziyaretlerim sırasında ve yaptığımız Halk Toplantılarında vatandaşlarımızın talep ve isteklerini dinleyerek çözüme ulaştırmak yönünde titizlikle çalışmaktayız.
Ayrıca, meydana gelen yangın olayı ile ilgili olarak adli ve idari soruşturma yapılmaktadır. Bu hususta şahsımla ilgili ifade edilen sözler ne aile terbiyemle, ne de meslek ve insanlık anlayışımla bağdaşmamaktadır.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM

escort ankara