GELİYORUZ !!!
AFYONTÜRK TV DE YEPYENİ PROJEYLE YAKINDA EKRANLARDAYIZ ...

reklam
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
KALDIĞIMIZ YERDEN MÜCADELEYE DEVAM EDECEĞİZ

KALDIĞIMIZ YERDEN MÜCADELEYE DEVAM EDECEĞİZ

SAADET PARTİSİ AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HASAN HÜSEYİN UĞURLU’NUN BASIN AÇIKLAMASI

“Dürüst Başkan, Dürüst Yönetim” anlayışıyla çıktığımız zorlu seçim sürecini atlatmış bulunuyoruz.Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı Adaylığı vazifesini üstlendiğim bu süre zarfında tüm teşkilatımızla birlikte yoğun çalışma temposu ile vazifemizi tamamladık. Bizlere destek veren tüm hemşerilerimize teşekkür ederim. Belediye Başkanlığını Kazanan Mehmet Zeybek Beyi Tebrik Ederim.Meclis üyeliklerine seçilen tüm arkadaşlarımıza hizmet edecekleri 5 yıl için başarılar dilerim.Bu Yolda Mücadele Eden Tüm Adaylarımızada Saygılar Sunuyorum. Afyonkarahisar’ımıza yapılacak tüm çalışma ve projeleri yakından takip edeceğiz.

Hazine yardımından yoksun bulunan partimizin sınırlı imkanları ve davalarına inanmış fedakar insanlarıyla kısa sürede Afyonkarahisar’ımızda ulaşabildiğimiz her yerde kendimizi tanıttık, projelerimizden bahsettik. Her ne kadar bize oy vermiş veya verememiş olsalar bile, pek çok insanımızın gönlünde yer bulduğumuza, seçim sürecindeki kutuplaşmanın etkisiyle farklı tercihte bulunan binlerce kişinin aslında can-ı gönülden bize oy vermek istediğine inanıyorum.

Saadet Partisi olarak bundan sonra da bizim gibi düşünmeyen ve inanmayanlarla konuşmaya devam edeceğiz. Biz Hz.Ali gibi diyoruz; “İnsanlar ya dinde kardeşimiz ya da yaratılışta eşitimizdir”. Bunu söylemeye ve yaşamaya devam edeceğiz. İnsanımızı bir diğerinden ayırmayacağız.

Kazananın AFYONKARAHİSAR olması temennisiyle; destek veren halkımıza ve yardımlarını, sevgilerini, saygılarını biran bile eksik etmeyen, her an yanımda olan hepsi birbirinden değerli İl ve İlçe teşkilat mensuplarımıza, Karargah Başkanlığına, Belediye Meclis üyesi adaylarımıza, İl Genel Meclis üyesi Adaylarımıza , Kadın Kollarımıza, Gençlik Kollarımıza ve Sandık Görevlilerimize şükranlarımızı sunarım.

SAADET PARTİSİ AFYONKARAHİSAR İL BAŞKANI ADNAN ŞENEL BASIN AÇIKLAMASI

174 yıldır büyük fedakarlıklar ve gayretlerle bizlere huzur ve güven ortamını tesis eden, nice kahramanların içerisinde bulunduğu Polis Teşkilatımızı kuruluş yıldönümü dolayısıyla kutluyorum. Bu önemli gün vesilesiyle şehit polislerimizi rahmet ve minnetle anıyor, büyük bir cesaret ve özveriyle milletimize hizmet eden emniyet teşkilatımızın kahraman mensuplarına sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum

31 Mart Mahalli idareler seçimini geride bıraktık. Bu süreçle alakalı olarak öncelikle geçirdiğimiz seçim atmosferinde yalan, iftira, şantaj, tehdit ayrıştırma bu seçimin şiarı oldu. Ayrıştırıcı üslup had safhaya ulaştı. Medya hiç olmadığı kadar kutuplaştırıcı bir üslup kullandı. Kazanmak için her yol mübah görüldü. TRT’nin ve bazı medya

kuruluşlarının ambargosu ise ne yazık ki hadsafhaya ulaştı. Bütün bu sürece rağmen Manen ve madden seçimde bizimle birlikte olan bütün gönüldaşlarımıza, teşkilat mensuplarımıza ve aziz milletimize teşekkür ediyoruz.

Seçim günü Malatya Pütürge’de Ak Parti adayı Mikail Sülük’ün yeğenlerinin silahlı saldırısında katledilen Saadet Partisi üyesi ve başmüşahidi Hasan-İlyas Aktaş kuzenlerin hayatını kaybettiği olayın üstünü örtmek için çaba sarf ediliyor.

Sayın Cumhurbaşkanı ve Adalet Bakanı’na sesleniyorum, bu olay aydınlatılmalı. Burada seçimler ya yenilenmeli ya da seçilen belediye başkanı görevden alınmalıdır.

İki tercih arasına sıkıştırılan bölgelerde bizi üçüncü bir çıkış yolu olarak kabul edip oy veren seçmenlerimize de ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Seçim sürecinde tavrımız her zaman belliydi. Kutuplaşmadan, kavgadan uzak durulması gerektiğini vurguladık. Türkiye’nin normalleşmenin elzem olduğunu söyledik. Ne yazık ki seçim süreci bu temennilerimiz esas alınmadı. Bu seçimin kazananları ve kaybedenleri bellidir. Bu seçimde kucaklaşmanın, tebessümün temsili olan Saadet Partisi seçimin kazananıdır. İnanıyorum ki bu seçimin kaybedeni yok kazananı ise 80 milyon vatandaşımızdır. Bu sonuçlardan hem iktidar partisi hem de muhalefet partiler gereken dersi almalıdır.

Bugün Türkiye’nin önünde büyük sorunlar vardır. Bunların en başında ise ekonomik sorunlar gelmektedir. Buradan açık bir şekilde ilan ediyorum, ekonominin düzeltilmesi için, Türkiye’nin içinde bulunduğu problemlerden kurtarılması için biz Saadet Partisi olarak üzerimize düşen neyse yardım etmeye hazırız. Buradan iktidara sesleniyoruz biz birbirimizin düşmanı değil rakibiyiz. Ne olursa olsun bütün partileri bir araya getirip, kardeşlik iklimini tesis etmek sizin vazifenizdir. Bu konuda bize düşen vazife neyse yapmaya hazırız. Türkiye’nin artık daha fazla kutuplaşmayı kaldıracak takati kalmamıştır.

Seçim sonuçları bize birçok mesaj vermektedir. Bu mesajlardan biriside Saadet Partisi’nin özgül ağırlığının öneminin artmasıdır. Saadet Partisi 1389 seçim bölgesinin tamamında aday çıkarabilmiş tek partidir. Doğu’dan Batı’ya, Antalya’dan Ordu’ya her yerde milletimizin karşısına çıkıp desteklerini istedik. Saadet Partisi seçime girdiği her bölgede oy almayı başararak bir Türkiye Partisi olduğunu göstermiş oldu. Saadet Partisi bu seçimlerde 1 milyon 290 bin 588 seçmenimizin teveccühü ile yüzde 3 bandında oy almıştır. Alınan bu oy ile Saadet Partisi siyasetteki kilit parti rolünü perçinlemiştir bu manada elde edilen sonuçları çok önemli görüyorum. Saadet Partimiz gerek teşkilat gücü, gerek milletimizin desteği ile önümüzdeki sürecin kilit partisi olmaya devam edecektir. Saadet Partisi’nin desteğinin olmadığı bir siyasetin başarılı olmayacağı çok açıktır.

9 ilçe ve 11 belediyeye Saadet geldi.31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri’nde 1.290.588 oy alan Saadet Partisi, bir önceki seçimlere göre oylarını 2 kat artırarak en büyük artış oranını yakalayan siyasi parti olmuştur.Seçim süreci boyunca hem maddi hem de manevi destekleriyle yanımızda olan tüm seçmenlerimize şükranlarımızı sunarız.

Biz iyinin doğrunun güzelin faydalının ve adil olanın toplumumuzda yaygınlaşması ve hakim olması mücadelemize devam edeceğiz.Gecemize gündüzümüze katıp çalışmak mecburiyetindeyiz. Kaldığımız yerden aynı özveri ile çalışmaya ve gayret Göstermeye devam edeceğiz. İnanıyoruz ki yeni bir dünya yeniden büyük Türkiye ideallerimiz fedakar insanlarımızın omuzlarında yükselecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM

escort ankara