KADINA ŞİDDET KAMERAYA YANSIDI..!!

Afyonkarahisar İhsaniye İlçesine bağlı Beyköy’de yaşayan, evli ve 3 çocuk annesi kocasından şiddet gördüğünü, hayatının tehlikede olduğunu söyleyerek yetkililerden yardım istedi.

 

İhsaniye Beyköy’de ikamet eden 3. Çocuk Annesi Ayfer Şahin eşi Şükrü Şahin’den devamlı şiddet gördüğünü, çocuklarının ve kendisinin can güvenliğinin olmadığını iddia ederek,  şu ifadeleri dile getirdi.

“Ben 14 senedir eşimden şiddet görüyorum. Savcılığa defalarca gitmeme rağmen, savcı ifadeyi alıp serbest bırakıyor. Ben bir bayanım eşime ne yapabilirim, astım ve bronşit rahatsızlığım var. Sürekli tedavi görüyorum. Eşim sürekli çocuklarıma ve bana bıçakla şiddet uyguluyor. Bu konu ile ilgili defalarca şikayetçi olmama rağmen Emniyet güçleri biz senden bıktık diyorlar.

 

“Ben nereye başvuracağımı şaşırdım”

Ben ne yaptım da bunlar bana bıktık senden diyorlar. Yetkililerin bir an önce sesimi duymasını istiyorum. Kimse bana sahip çıkmıyor. Ailemde çocuklarını bırak gel diyorlar. Ben bir anne olarak çocuklarımı nasıl bırakayım. Ben çok zor durumdayım, Devlet bana sahip çıksın ben devletimden bir göz oda ev istiyorum. Eğer Devlet bu konuda bana yardımcı olursa 3 tane evladımı bağrıma basıp, en azından orada başımın çaresine bakacağım. Artık dayanacak gücüm kalmadı.

 

Ailesi ve kendisinden sürekli şiddet görüyorum. Evimin mutfak ve banyo camlarını kırdı. Şikayetçi oluyorum, güvenlik güçleri siz birlikte yaşıyorsunuz, biz bir şey yapamayız diyorlar. Ben nereye gideyim evim yok, kalacak yerim yok. 5 Yıldır çocuklarımla çocuk odasında kalıyorum. Çocuk odasının da kapısını kırdı. Kapım şu anda kırık, Komşularımın yardımı ile eşimin şiddet uygulamasından dolayı evime kamera takılmasına rağmen, eşim halen şiddet uygulamaya devam ediyor.

 

 

Korkuyorum..!! Eşim bir gün beni öldürecek. Eşimin sahte raporu var, ben onun deli olduğuna inanmıyorum. Deli numarası yapıyor. Eşim raporum var diyor, halbuki benden daha akıllı, eşim her yere gidiyor, para hesaplamasını biliyor. Ben eşimin Deli Raporunu kabul etmiyorum. Sonumun şiddet karşılığında ölen kadınlar gibi olmasını istemiyorum, Devlet büyüklerimiz bu konuda Allah rızası için yardımcı olmalarını istiyorum. Mümkünse devletimin  bana sahip çıkması halinde ben eşimden boşanmak istiyorum; dedi.

HABER: “AFYONTİME”  ( ÖZEL HABER )

https://youtu.be/pNI_b8qC4lU

Sosyal Medyada Paylaşın:

escort ankara