GELİYORUZ !!!
AFYONTÜRK TV DE YEPYENİ PROJEYLE YAKINDA EKRANLARDAYIZ ...
reklam
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“İŞSİZLİĞİ AZALTMA VE ÜRETİME YÖNELİK PROJEMİZ”

“İŞSİZLİĞİ AZALTMA VE ÜRETİME YÖNELİK PROJEMİZ”

Ülkemizde ve dünyada herhangi bir örneği olmayan, fikri tamamen ekibimize ait olan “İŞ-KENT” projemiz ile hem işsizlik sorununa bir çözüm getirmek, hem ülke ekonomisine üretim yaparak katkıda bulunmak, hem de İŞ-KENT’te yer alacak firmalara ‘kazanç’ sağlamak istiyoruz.
İŞ-KENT kapsamında, fizibilitesi yapılmış, ön raporları hazırlanmış ve yatırıma hazır hale getirilmiş atölye ve imalathaneler, yatırım yapmak isteyen iş adamlarıyla paylaşılacak. Organize Sanayi Bölgelerine alternatif olacak, ancak büyük fabrikadan değil, küçük üretim tesislerinden müteşekkil bu küçük sanayi bölgesinde, reklam-pazarlama-tanıtım faaliyetleri de bizzat “İŞ-KENT BEYİN” tarafından yürütülecek.
Teknolojik imkanların kullanılacağı bu merkez, dünyada gelişmekte olan “e-ticaret” platformlarında yakından takip ederek, yatırımcılara sınırları olmayan bir satış imkanı sunacak, İŞ-KENT içerisinde öncelikle yöresel ürünlere ilişkin atölyeleri kurarak işe başlanacak, farklı görüş ve öneriler değerlendirilerek kurulacak diğer imalathane ve atölyeler vasıtasıyla da gelişim aşaması tamamlanacak.
Cumhurbaşkanımız ve aynı zamanda Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın  “Bir belediye başkanı halkına tepede bakamaz. Belediye başkanı tevazu ehlidir,samimiyet ehlidir, gayret ehlidir, ‘önce millet’ der, ‘önce memleket’ der, anlayışına sahip olduğumuzu düşünerek ve ilke edinerek ‘Emirdağ’ı Hak Ettiği Noktaya Getireceğiz’.

Gökhan Yüce AK parti Emirdağ Belediye Başkan A. Adayı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM