GELİYORUZ !!!
AFYONTÜRK TV DE YEPYENİ PROJEYLE YAKINDA EKRANLARDAYIZ ...
reklam
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST

grand pasha bet

Hatice Nermin ERBAKAN Dualar İle Anıldı

Hatice Nermin ERBAKAN Dualar İle Anıldı

Milli Görüş’ün Lideri Merhum Necmeddin ERBAKAN’ın hanımı  merhum Hatice Nermin ERBAKAN vefatının sene-i devriyesinde dualar ile anıldı.

 

Anma programı, Erbakan Vakfı  Afyonkarahisar  Hanım  Komisyonu organizesi ile, H. Nermin ERBAKAN Hanımlar Lokalinde düzenlendi.  Programa, Afyonkarahisar, Denizli, Uşak ve Kütahya ili Hanım Komisyonları iştirak etti.

 

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile açılışı yapılan program, Erbakan Vakfı Bölge Sorumlusu İnci ÜLKÜ Hanımefendinin başkanlığında icra edildi. Merhume Hatice Nermin ERBAKAN’ın manevi kızı  Mine YILMAZ ve Erbakan Vakfı Genel Merkez Koordinatör Başkanı Ayşenur ASLAN hanımefendilerin günün mana ve önemine binaen konuşmalar yapıldı ve akabinde Dua’lar edildi.

 

H. Nermin ERBAKAN’ın vefat yıldönümünde gerçekleştirilen  programa  istinaden bir açıklama yapan ERBAKAN Vakfı Afyonkarahisar İl Hanım Komisyonu Başkanı Kübra DAĞ; “Nermin ERBAKAN annemiz 13 yıl evvel  Uhrevi Aleme irtihal etmiştir. Bizler Erbakan Vakfı  olarak, Milli Görüş’ün kurucusu ve öncüsü merhum Necmeddin ERBAKAN Hocamızın hedefleri doğrultusunda her adımımızı sağlam ve şuurlu bir şekilde atmayı kendimize şiar edinmiş durumdayız. Merhum Hocamızı ve tabii ki merhume annemiz Hatice Nermin ERBAKAN’ı saygı – sevgi ve minnet  içinde Dualar ile yad’ediyoruz. Rabb’im  cümlemize, Rasul-ü Ekrem Efendimizin ‘ÜMMET SANCAĞI’ altında  daim muhafız olmayı nasib kılsın. Organize ettiğimiz bu programa iştirak eden  kardeşlerimize de şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM