GELİYORUZ !!!
AFYONTÜRK TV DE YEPYENİ PROJEYLE YAKINDA EKRANLARDAYIZ ...
reklam
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST

grand pasha bet

Evinize Şıklık Katacak Ahşap Ayna Modelleri

Evinize Şıklık Katacak Ahşap Ayna Modelleri

Aynalar evlerimizin, iş yerlerimizin, hemen hemen tüm alanlarımızın vazgeçilmez bir parçası. Aynalar olmadan yapamıyoruz, özellikle şıklığı ile tartışmasız ev ve çalışma alanlarımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş durumda. Aynalar evimizde bu kadar ön planda iken basit bir şekilde tasarlanmaları düşünülemez. Tüm aynalarımızı özel çerçevelerden, kaliteli materyallerle yapılmış olanlarından seçmeye çalışıyoruz. Özellikle boy aynalarımız ve makyaj aynası olarak tasarlanmış etajer üstü aynalarımızın göz kamaştıran şık tasarımlara sahip olmasına dikkat ediyoruz.

Ahşap aynalar hem geçmişte hem de günümüzde modası değişmeyen aynalar arasında. Ahşabın doğal yapısı aynaların göz kamaştıran stilleri ile buluştuğu zaman eşi benzeri olmayan parçalar haline geliyor. Ahşabın buluştuğu her dekorasyon aksesuarı gibi aynalarda çok değerli parçalar haline geliyor. Hem mobilyalarımızın stili ile benzerlik gösteriyorlar, hem de odalarımızın daha geniş görünmesi için bir araç haline geliyorlar.

Geniş ve büyük aynalarla dekore edilmiş olan küçük mekanların nasıl geniş ve ferah gördüğü herkesin malumu. Fakat ahşabında klasik ağırlığı ile bir araya geldiği zaman ahşap aynalar en sevilen dekoratif parçalar haline geliyor.

Evinize şıklık katacak ahşap ayna modelleri arasında el yapımı ahşap aynalar çok seviliyor. En çok tercih edilen ahşap ayna modelleri arasında da yerini alıyor. Bir aksesuara el işçiliği değdiği zaman kendini hemen belli ediyor ve mekana farklı bir hava katıyor. Şüphesiz ki kullanılan odasının veya bir bölümün şıklığına şıklık katıyor.

Evinize şıklık katacak ahşap ayna modellerini KSŞ atölyede kolay ödeme güvencesi ve uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Onlarca farklı ahşap türü ile, el işçiliği ile özel olarak tasarlanmış olan ahşap aynalar, kaliteli ve özel malzemelerden üretilmektedir. Kullanılan teknikler sayesinde uzun yıllar boyunca muhafaza edebileceğiniz özel ahşap ayna modelleri evlerinizin en sevdiğiniz aksesuarları hale gelecek. Gerek kullanmak için, gerek tamamen aksesuar olarak kullanmak için pek çok farklı boyda ve özel tasarımlarla uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz ahşap ayna modelleri aynı zamanda kişiye özel olarakta üretile bilmektedir. KSŞ atölye ahşap ayna tasarımları konusunda uzman bir ekiple çalışmaktadır. Detaylar İçin; http://www.keremsertacsekur.com/ahsap-aynalar

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM