GELİYORUZ !!!
AFYONTÜRK TV DE YEPYENİ PROJEYLE YAKINDA EKRANLARDAYIZ ...
reklam
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST

grand pasha bet

“Doğal taşlar kullanım alanına göre değerlendirilmeli”

“Doğal taşlar kullanım alanına göre değerlendirilmeli”

[ad_1]

su jeti ürünlerine kadar birçok ürün bulunuyor.


“Doğal taşlar uygun yerde kullanılmazsa ömrü kısalır”


Doğal taşlarla katma değeri yüksek ürünler ortaya çıkaran Uysal, “İhracatçı kimliğimizle hedef kitlemiz; uluslararası pazarlarda toptancılar, perakendeci firmalar ve inşaat firmalarından oluşuyor. Prestijli projelerde ulusal ve uluslararası mimarlık ve inşaat firmaları hedef kitlemizi oluşturuyor. Profesyonel bir ekiple işlediğimiz değerli doğal taşlarla yurt içi ve yurt dışı projelere değer katıyoruz” şeklinde konuştu.


Uysal, sözlerine şöyle devam etti: “Doğal taşları kaliteli ya da kalitesiz olarak sınıflandırmak yerine kullanım açısından değerlendirmek gerekir. Doğal taşlar, kullanım alanlarına göre uzun ömürlü ve kaliteli olurlar. Taşı, yapısına uygun olmayan bir yerde ve taşa uygun olmayan bir yüzeyde kullanırsanız, kullanım ömrünü kısaltmış olursunuz. Bu sebeple kullanım alanlarına göre ürün öneriyoruz”.


“Afyon beyaz mermeri dünyanın en kaliteli mermerlerinden biridir”


Oluşum şekli ve yapısı bakımından dünyanın en kaliteli mermerlerinden biri olan Afyon beyaz mermerini ürettiklerini ifade eden Bilgehan Uysal, “Afyon mermeri, kullanıldığı yerlerde yıllarca ihtişamını koruyan bir taş türüdür. Bu mermer türü ince kristalli, sert yoğunlukta bir yapıdadır. Dünyada muadilleri arasında çok önemli bir yere sahiptir. Afyon beyaz mermeri ile yüksek kalite standartlarında ürünler üretiyoruz” diye konuştu.


En önemli faaliyet alanlarının ihracat olduğunu belirten Uysal, ” Orta Doğu‘dan Avrupa‘ya; Uzak Doğu‘dan ABD’ye kadar birçok ülkeye ihracat yapıyoruz. Her işletmede olduğu gibi ihracatımız pandemi sürecinden etkilendi. Ancak, şimdi yoğun bir şekilde üretimimize devam ediyoruz. Doğal taş rezervi olan birçok diğer ülke bize rakip olan ülkelerdir. Ancak; ülkemizde yüksek kalite standartlarında üretim yapıldığı, rezerv ve çeşitlilik bakımından bu ülkelere göre daha avantajlı bir konumda yer aldığımız için bu rekabetten ülke olarak daha az etkileniyoruz” açıklamalarında bulundu.[ad_2]

Afyon Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM