GELİYORUZ !!!
AFYONTÜRK TV DE YEPYENİ PROJEYLE YAKINDA EKRANLARDAYIZ ...

reklam
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“AK PARTİNİN KURULDUĞU ŞEHRE AK BELEDİYECİLİK YAKIŞIR”

“AK PARTİNİN KURULDUĞU ŞEHRE AK BELEDİYECİLİK YAKIŞIR”

Gün içerisinde birden fazla kurum kuruluş ve sivil toplum örgütlerini gezen AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, AK Parti Milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve Ali Özkaya bir araya geldiği vatandaşlara yapılan hizmet ve yatırım seferberliğini anlatmakla kalmıyor, yeni dönemde hayata geçirilecek projeleri de paylaşıyorlar. AK Belediyeciliğin devam etmesini isteyen Zeybek, “Cumhur İttifakı olmasaydı bu 4 parti bir araya gelmesi mümkün değildi”

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu, Özerler Holding, TÜMSİAD ve Karaman Mahallesindeki esnaflarla bir araya geldi.  Ziyaretlerde kurum, kuruluş ve sivil toplum örgütlerinden bilgiler alan Zeybek, “2014 yerel seçimlerinde Türkiye’deki Belediyelerin yüzde 59’unu aalan AK Partimiz Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde 800 Belediyeyi AK Parti Belediyeciliği ile tanıştırdı. Belediye yönetme işini en iyi yapan AK Parti’dir” ifadelerini kullandı.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, ilk durağı Halk Eğitim Merkezi oldu. Burada kursiyerler ve öğretmenler ile sohbet eden Zeybek projeler hakkında bilgiler verdi. Afyonkarahisar’a Hanımeli Çarşısı projesini faaliyete geçirdiği zaman Halk Eğitim Merkezi ve Belediye işbirliği ile yeni kurslar açılacağını belirten Zeybek, istihdam garantili kurslar açılarak işsizliği en aza indireceklerini belirtti.  Zeybek, “Tarihi evlerin restorasyonu ile kadınlarımızın yaptıkları el işlerini birleştirerek şehrimizin tarihi dokusunu canlı bir hale getireceğiz ve turizm şehri olacağız” dedi.

“Ev hanımlarımızı iş kadını yapacağız”

Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Murat Diker’le Hanımeli Çarşı projesi hakkında görüş alışveriş de bulunan Zeybek, “Kazanılması halinde Halk Eğitim Merkezi ile uyumlu bir şekilde çalışacağız. Ev hanımlarını iş kadını haline getirmeyi hedefliyoruz. İlimizin gündelik yaşamın her alanına dokunacağız. Şehirleşme atılımlarımızın yanında, iş istihdamı ile katma değer kazandıracağız. Yatırımcılar için bir çekim merkezi haline getirme hususunda önemli görüşmelerimiz var. İşsizlik sorunun azaltmak için Hanımeli Çarşı projemiz ve Teknolojik Seralarla gençlerimizin ve ev hanımlarımızın önünü açmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

“Vatandaşlarım oyunu güçlü bir Türkiye için kullanacak”

İkinci durağı Özerler Holding olan Zeybek, çalışanlarla öğle yemeğinde bir araya geldi. Yemekhanede işçilere seslenen Zeybek, Cumhur ittifakının öneminden bahsetti. Zeybek, “Cumhur İttifakı olmasaydı bu 4 parti bir araya gelmesi mümkün değildi. Bunun tek sebebi reisimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmasından dolayı. Milletin gözünden hiçbir şey kaçmaz. Vatandaşlarım kimin ne yaptığını gayet iyi biliyor ve görüyor. Bu 4 parti Belediyeyi yönetme, idare etme gibi bir dertleri yok. Bu ittifakın derdi ülkemizin huzurunu, istikrarını bozmaktır. Reisimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı ve AK Parti’yi zayıflamaktır. Sonra 1 Nisan’dan itibaren gezi olayları gibi ülkemizin istikrarına saldırmak olacaktır. Afyonkarahisarlı hemşehrilerim çok iyi bilir ki, AK Parti bu şehirde kuruldu ve bu şehire AK Belediyecilik yakışır Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’mizin birlik ve beraberliği için büyük gayret sarf ediyor. Afyonkarahisar hemşehrilerim oyunu güçlü bir Türkiye, huzurlu bir Türkiye, gelişen ve ilerleyen bir Afyonkarahisar için kullanacağınıza eminim” dedi.

“Vatandaşlarımın dertleriyle dertleneceğim”

Karaman Mahallesinde ki esnaflara projeler hakkında bilgiler veren Zeybek, parti grup toplantısında Belediye Başkan Adaylığı tevdi edildiği günden bu yana gece gündüz soğuk-sıcak demeden çalıştığını ifade etti. Belediyecilik işinin gönül işi olduğunu söyleyen Zeybek,  “Şehrimize hizmetin en iyisini AK Belediyecilik yapar.  Gönül Belediyeciliği ile her mahalleye her sokağı dolaşarak, sorunu yerinde çözeceğim. Halkımdan güçlü bir şekilde destek istiyorum.  Sandıkları oylarımızla patlatacağız. Daha mazbatamı almadan hemen çalışmalarımıza başlayacağız. Vatandaşlarımın dertleriyle dertleneceğim” diye konuştu.

Seçim programlarına AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Erhem Karahan ve parti teşkilat mensupları katıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM

escort ankara