GELİYORUZ !!!
AFYONTÜRK TV DE YEPYENİ PROJEYLE YAKINDA EKRANLARDAYIZ ...
reklam
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST

grand pasha bet

Afyon yarın okullar tatil mi 26 Aralık Afyonkarahisar kar tatili Valilik MEB açıklaması

Afyon yarın okullar tatil mi 26 Aralık Afyonkarahisar kar tatili Valilik MEB açıklaması

26 Aralık Afyon’da yarın okullar tatil mi Afyonkarahisar kar tatili haberleri öğrenciler tarafından merak ediliyor. Bölgede yaşayan vatandaşlar, Afyon kar tatili Valilik MEB açıklaması hakkında araştırma yapıyor. Afyonkarahisar’da 26 Aralık yarın okullar tatil mi sorusunun yanıtına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Afyonkarahisar son dakika kar tatili ile ilgili bilgiler velilerin ve öğrencilerin takip ettiği konulardan bir tanesi. Ülke genelinde yoğun kar yağışı ve soğuk havanın etkisinden dolayı günlük hayatta sık sık olumsuzluklar yaşanıyor. Eğitim hayatı da bu olumsuzluklardan nasibini alıyor. Peki, Afyonkarahisar’da yarın okullar tatil olacak mı? Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu ,Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu’nun batısı ile Erzurum, Bingöl ve Muş çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağmur ve sağanak, zamanla iç kesimlerde karla karışık yağmur ve kar yağışına dönüşmesi beklenen yağışların Yalova, İzmir’in güney ilçeleri, Aydın ve Muğla çevreleri ile Antalya’nın doğu ilçeleri, Mersin, Adana, Osmaniye ve Kahramanmaraş çevrelerinde kuvvetli yağmur ve sağanak; Marmara’nın doğusunun yüksekleri, İç Ege, Batı ve Orta Karadeniz, İç Anadolu’nun batısı ile Kırşehir, Nevşehir, Aksaray ve Yozgat çevrelerinde yer yer kuvvetli kar şeklinde olması bekleniyor. Doğu kesimlerde sis ve pus hadisesi ile birlikte İç ve Doğu kesimlerde yer yer kuvvetli olmak üzere buzlanma ve don olayı görüleceği tahmin ediliyor.

AFYONKARAHİSAR’DA YARIN OKULLAR TATİL Mİ? (26 ARALIK)

İl genelinde tatil olup olmadığına dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Açıklama yapıldığı takdirde haberimizden öğrenebilirsiniz.

İL İL HAVA DURUMU

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu ,Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu’nun batısı ile Erzurum, Bingöl ve Muş çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağmur ve sağanak, zamanla iç kesimlerde karla karışık yağmur ve kar yağışına dönüşmesi beklenen yağışların Yalova, İzmir’in güney ilçeleri, Aydın ve Muğla çevreleri ile Antalya’nın doğu ilçeleri, Mersin, Adana, Osmaniye ve Kahramanmaraş çevrelerinde kuvvetli yağmur ve sağanak; Marmara’nın doğusunun yüksekleri, İç Ege, Batı ve Orta Karadeniz, İç Anadolu’nun batısı ile Kırşehir, Nevşehir, Aksaray ve Yozgat çevrelerinde yer yer kuvvetli kar şeklinde olması bekleniyor. Doğu kesimlerde sis ve pus hadisesi ile birlikte İç ve Doğu kesimlerde yer yer kuvvetli olmak üzere buzlanma ve don olayı görüleceği tahmin ediliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM