GELİYORUZ !!!
AFYONTÜRK TV DE YEPYENİ PROJEYLE YAKINDA EKRANLARDAYIZ ...

reklam
  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
2020-2021 Eğitim Öğretim Yılının Toplantısı Kaymakamımız Osman Bilici’nin başkanlığında Yapıldı.

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılının Toplantısı Kaymakamımız Osman Bilici’nin başkanlığında Yapıldı.

[ad_1]

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılının başlaması nedeniyle Kaymakamımız Osman Bilici başkanlığında, okul Müdürlerinin ve müdür yardımcılarının katılımıyla geniş kapsamlı bir değerlendirme toplantısı düzenlendi.


Emirdağ Anadolu Lisesi toplantı salonunda gerçekleşen programa; İlçe Kaymakamımız Osman Bilici, İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürkan Emeksiz ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ile okul müdürleri ve müdür yardımcıları katıldı.


Yoğun bir gündemle yapılan toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürkan Emeksiz, Bakanlığımız; “TSE, Sanayi Bakanlığı ile beraber hijyen geliştirmesi ve enfeksiyonu önleme iş birliği protokolü” yapmıştır. Bütün okullarımızın “Okulum Temiz Belgesi” alabilmesi için bir kılavuz yayınlanmış öğrencilere ve velilere, yönetici ve öğretmenlere yönelik bilgilendirme rehberleri hazırlanmıştır. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu çalışmalar çerçevesinde tüm okullarımızın temiz olmasını, hijyen denetiminin sağlıklı yapılması hususunda okul yöneticilerimizin gerekli titizliği göstermesini istiyoruz “dedi.


2020-2021 eğitim-öğretim yılı hazırlıkları, Dünya çapında yaşanan Covid-19 sebebiyle okullarımızda alınacak tedbirler ile hijyen, maske ve sosyal mesafe kuralları ile ilgili konuların görüşüldüğü toplantıda konuşan Kaymakamımız Osman Bilici ise okullarımızın yeni eğitim-öğretim yılına hazır hale getirilmesi için her türlü çalışmaların özveriyle yapılacağının altını çizdi.


İlçemizin eğitimde her geçen gün yükselen bir ivme yakaladığını belirten Kaymakamımız Osman Bilici, “ İnsanlar; eğitim yolu ile sadece bilgi ve birikimlerini değil aynı zamanda millî, manevî ve evrensel değerlerini de gelecek nesillere aktarırlar. Bizi biz yapan değerlerimizi, çocuklarımıza öğretmek zorundayız. İnsanlığa faydalı bireyler olmak ancak ve ancak eğitim yolu ile mümkündür. Bu noktada en büyük görev siz okul müdürlerimize ve öğretmenlerimize düşüyor” dedi.


İdarecilerimizin görüş ve önerilerini dinleyen Kaymakam Osman Bilici, toplantıya katılan tüm okul müdürlerine teşekkür etti.


Toplantıda, eğitim kurumlarında hijyen şartlarının geliştirilmesi ve enfeksiyon önleme kılavuzunun değerlendirilmesi, okul binalarının ve pansiyonlarının hijyeni, ders kitaplarının dağıtımı ve takibi, LGS, TYT-AYT sınavlarının değerlendirilmesi gibi konuları da gündem maddelerinde yer aldı.[ad_2]

Afyon Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM

escort ankara